Антов титуляр при победа на „Монца“

Националът Валентин Антов изигра втория си мач като титуляр за втородивизиония „Монца“ при победата с 3:1 над „Порденоне“. Бившият капитан на ЦСКА остана на терена 90 минута.

Резултатът бе открит от камерунеца Франк Таджут за гостите в 5-ата минута. Хосе Мачин, национал на Екваториална Гвинея изравни в 13-ата. В 72-ата Марио Саприси изведе „Монца“ напред, а Самуел Винато затвърди успеха в последните секунди.

Атанас Илиев се появи на терена в 75-ата минута, но неговият „Асколи“ загуби с 2:3 от „Бреша“ у дома. „Асколи“ дръпна с 2:0 до 23-ата минута след голове на Федерико Дионеси и Джанфилипо Феличиоли. В 44-ата Андреа Чистанта върна едно попадение. В 60-ата венецуелецът Джон Чанселър изравни и в 74-ата Марко Паяц от дузпа донесе успеха на гостите.

Така „Асколи“ е трети в класирането след „Пиза“ и „Бреша“, а „Монца“ се движи 9-и.