Благой Георгиев вече сериозно започва да притеснява обществеността дали при него става въпрос за обикновено женкарство или за някакво психическо разстройство. Причината е, че Джизъса изглежда все по-самовлюбен след всяко свое интервю.
В предаването "КулТ" водещата Петя Дикова се опита да го предизвика с въпрос за неговото прословуто женкарство. Отговорът беше покъртителен.
"Дори Дон Жуан е получавал "не" за отговор. Ти получавал ли си "не" от жена?", попита го Дикова.
"Е, къде съм аз, къде е Дон Жуан... Естествено, че не съм", отговори бившият футболен национал.
Според мнозина тук вече не става въпрос просто за женкарство, а за диагноза. Благой демонстрира такава любов към себе си и чувство, че е перфектен, винаги прав във всичко, че не можем да не си зададем въпроса дали не страда от нарцистични наклонности.
Нарцисизмът е чумата на почти всички любовни връзки в наши дни. Когато единият партньор е такъв, всичко се проваля. Става въпрос за хора, които се считат за безгрешни и идеални, които никога не признават грешките си, опитват да манипулират човека до тях и да си налагат постоянно мнението си, често унижавайки ги пред хората, за да ги омаловажат и без да правят компромиси за нищо.
Благой Георгиев се провали във всички свои бракове и връзки и нито веднъж не пое отоворност за това. Той не е виждал сина си Елай от бебе, тъй като живее в Русия с майка си Есмер. Джизъса си спи спокойно в България, при положение че едно от децата му расте без баща.
Синът си от Златка Райкова също не го вижда много често. Той обвинява за краха между тях само нея, но истината е, че в любовта нещата при него постоянно се повтарят, което буди въпроси що за човек е Джизъса и дали всъщност не е нарцисист?!